Wynajem samochodów – dostępny również dla podróżujących biznesmenów!

Podróżowanie w celach służbowych albo prywatnych samolotem sprawia, że konieczne jest zadbanie o kilka kwestii, by znajdując się już w miejscu docelowym czuć się pewnie i komfortowo. Największym problemem, po przybyciu na lotnisko, może być przede wszystkim brak własnego środka transportu i tym samym ograniczone możliwości związane z przemieszczaniem się po mieście. Ten problem jednak rozwiązuje nasza wypożyczalnia aut, która oferuje wynajem samochodów i podstawia auto bezpośrednio na lotnisko i jest w ten sposób w stanie zapewnić w pełni profesjonalny transport. Jako specjaliści w tej dziedzinie podpowiemy również jak wyglądają procedury – zarówno dotyczące usługi, jaką jest wynajem aut, jak również po przybyciu na lotnisko.

Dlaczego wynajem samochodów?

Oferujemy wynajem samochodów wszystkim najbardziej wymagającym klientom biznesowym, zapewniając profesjonalną obsługę wszystkim klientom, którzy przylatują do danego miasta czy to w celach biznesowych, czy prywatnych. Nasze usługi są dużo bardziej skrojone na miarę oczekiwań klientów, niż usługi transportowe, ponieważ klient ponosi koszty nie za pojedynczy przejazd w określone miejsce, ale możliwość dowolnego dysponowania wynajętym pojazdem. Działa to na takiej zasadzie, że za pomocą specjalnego formularza rezerwacji, dostępnego na naszej stronie internetowej, wynajmujesz wybrany pojazd, a po przylocie na lotnisko odbierasz go ze wskazanego miejsca. Jest to o tyle komfortowe rozwiązanie, że masz możliwość wsiąść za kierownicę i jechać tam, gdzie Ci się żywnie podoba – taka swoboda sprawia, że wynajem samochodów się ostatnimi czasy bardzo dużym zainteresowaniem.

Wynajem samochodów – najważniejsze procedury

Oto najważniejsze punkty, związane z procedurą – zarówno wynajmu samochodu, jak również tego, co należy zrobić przed i po wylądowaniu. Liczymy, że dzięki temu, będzie Ci dużo łatwiej odnaleźć się w nowym miejscu i bez problemu realizować swoje cele – prywatne lub biznesowe.

Po pierwsze – rezerwacja

Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z usługi, jaką jest wynajem samochodów na lotnisku, jeszcze przed podróżą (najlepiej kilka dni wcześniej) powinieneś zadbać o rezerwację pojazdu. Jest to procedura trwająca zaledwie kilka minut i bezproblemowa – wystarczy wejść na naszą stronę internetową i skorzysta ć z prostego formularza. Ustalasz w nim termin wynajmu, wybierasz swój pojazd, a także podajesz wszelkie dane osobowe. Już na tym etapie masz możliwość określenia miejsca, z którego odbierzesz pojazd.

Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktowania się z nami – odpowiadamy na wszelkie pytania bezpośrednio i jesteśmy w stanie zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie współpracy.

Po drugie – odbiór pojazdu

Pracownik naszej wypożyczalni kontaktuje się przed odbiorem w celu potwierdzenia miejsca odbioru. Czego potrzebujesz, aby sfinalizować transakcję? Wyłącznie aktualnego prawa jazdy, a także dokumentu tożsamości, którym potwierdzisz swoje dane osobowe. Nasza wypożyczalnia aut zadbała o to, abyś nie musiał długo czekać na odbiór swojego pojazdu – odbywa się to natychmiastowo, a samochód jest gotowy do natychmiastowej podróży i posiada pełen bak paliwa.

Po trzecie – zwrot pojazdu

Odebranie pojazdu od klienta odbywa się we wskazanym przez niego miejscu w formularzu rezerwacji, jednak możliwa jest jego zmiana – wystarczy tylko poinformować nas o tym telefonicznie. Co więcej – możliwe jest również przedłużenie wynajmu samochodu, o czym także możesz poinformować nas telefonicznie.