Uzyskanie oferty na prąd dla firm

Musisz najpierw określić wielkość swojej firmy i jaki rodzaj zasilania będzie potrzebny. Oferty na dostawy energii mogą obejmować ocenę na miejscu, co pomoże Ci upewnić się, że otrzymujesz odpowiedni rodzaj i ilość energii.

Sprawdzenie przed podpisaniem

Po otrzymaniu oferty, ważne jest, aby dwukrotnie sprawdzić wszystkie koszty przed jej podpisaniem. Powinieneś uzyskać co najmniej trzy oferty, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą cenę. Jeśli po otrzymaniu oferty nadal masz pytania, nie bój się ich zadawać! Całkowity koszt oferty na zasilacz powinien zawierać wszystkie koszty, w tym opłaty za instalację i konserwację. Przykładowo można sprawdzić ofertę od https://wybieram.axpo.com/mazowieckie/warszawa.

Licencje dostawców

Zawsze upewnij się, że firma, którą wybierzesz, ma licencję od regionu, w którym działają, aby prowadzić działalność gospodarczą. Jeśli jesteś właścicielem firmy, to może być kuszące, aby po prostu zaakceptować pierwszy szacunek zasilania, który przychodzi. Jednak ważne jest, aby zrobić swoje badania przed podpisaniem jakichkolwiek umów z dostawcami. Upewnij się, że wszystkie koszty są jasno określone dla Ciebie i porównać różne oferty z różnych firm przed podjęciem decyzji.

Co robić po otrzymaniu oferty

WSKAZÓWKA: Po otrzymaniu oferty na dostawę energii elektrycznej należy sprawdzić, czy wszystkie koszty są w niej uwzględnione. Sprzedawca może zaoferować niską cenę za sprzęt i instalację, ale jeśli nie uwzględni w swojej ofercie podatków lub innych opłat, to po zainstalowaniu wszystkiego trzeba będzie zapłacić dodatkowo.