Studniówkowy makijaż

W tym roku studniówkowy makijaż musi być naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny. Nie może koncentrować się jedynie na oczywistych elementach takich jak perłowa cera i piękne rzęsy. 

Podstawy makijażu studniówkowego 

W tym roku liczy się całokształt. Warto zwrócić uwagę na cztery najważniejsze elementy w tym makijażu: delikatny makijaż oczu, modne brwi, piękne usta oraz świetna fryzura. Zacznijmy od tego, żebyś kupiła sobie całą serię kosmetyków do pielęgnacji. Kup oczyszczacz, krem nawilżający i krem pod oczy. Staraj się używać ich wieczorem i rano, bo wtedy widać wyraźnie ich efekt. Następnie możesz przejść do malowania. Więcej informacji na dany temat, znajduje się na stronie https://beautynica.pl/oferta/27-makijaz-okolicznosciowy. Aby uzyskać efekt naturalnej cery, użyj podkładu mineralnego, a nie kryjącego. Następnie pomaluj brwi. W tym roku w modzie są dłuższe brwi i bardziej wyraziste. Możesz kupić specjalne kredki do brwi. Pamiętaj o tym, że muszą być one dobrane do koloru twoich włosów. Jeżeli masz ciemne włosy, to brwi powinny być również ciemne. Jeśli masz cienkie włosy, to kup kredkę, która pogrubi twoje brwi. Następnie przejdź do makijażu oczu. W tym roku najmodniejszy makijaż to ten, który koncentruje się na rzęsach. 

Wygląd makijażu studniówkowego 

Możesz użyć tuszu do rzęs z odżywką albo błyszczyk. Warto kupić specjalny tusz do rzęs, który pogrubi i rozdzieli twoje rzęsy. Warto także pomalować kąciki oczu na ciemny kolor. Na koniec pomaluj usta. W tym roku w modzie są bardzo kolorowe usta. Możesz kupić kolorową szminkę lub błyszczyk. Pamiętaj, że kolor musi być dobrany do twojej karnacji. Jeśli masz ciemną karnację, to pomaluj usta na ciemny kolor. Jeśli masz jasną karnację, to pomaluj usta na jasny kolor. Pamiętaj o fryzurze. W tym roku fryzury są bardzo kolorowe. Możesz kupić kolorową grzywkę albo koloryzować włosy. Jeżeli chcecie wyglądać wspaniale na studniówce, to wybierzcie takie kosmetyki, które są tak świetne, że aż trudno będzie wam uwierzyć! Takie kosmetyki nie tylko są świetne, ale i także stuprocentowo wykonane z naturalnych składników. 

Dyskusje na temat makijażu studniówkowego 

Studniówkowy makijaż to temat wielu dyskusji i narzekań. O ile część z nas zdecydowanie woli postawić na naturalny look, o tyle inni oczekują od makijażystów, by świętowali z nimi wyjątkowość tej wyjątkowej nocy. Pamiętaj jednak, że wyglądając dobrze na studniówce, nie musisz się na siłę przebierać w elementy, które nie leżą ci w charakterze. Podpowiemy ci, jak zadbać o aplikację makijażu i stworzyć naturalny look na studniówce. Naturalny look na studniówce – nie od dziś wiadomo, że najładniej prezentujemy się wtedy, kiedy wyglądamy naturalnie i wyrażamy siebie. W tym przypadku postaw na matowe podkłady i korektory. Unikaj również tłustych kremów i błyszczyków. Możesz pokusić się o nałożenie bronzera, by uzyskać naturalne, lekko opalone ciało. Do tego konturowanie twarzy, matowe szminki i tusz do rzęs. Jeśli chcesz podkreślić wdzięk oczu, bez wahania sięgnij po cienie na opuszki.