Środki na potencję – jakie kupić?

W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn zmaga się z zaburzeniami erekcji oraz impotencją. Choć w przypadku starszych mężczyzn nie jest to nic nadzwyczajnego, bo wiek robi swoje, to niestety problem dotyka także panów po 25 roku życia. Czy środki na potencję w tym wypadku mogą pomóc? Jakie kupić?

Tabletki na erekcję bez recepty – DHEA i L-arginina                             

Leki na potencję bez recepty mogą mieć w składzie L-argininę, DHEA, żeń-szeń, miłorząb japoński, johimbinę, buzdyganek ziemny, a także witaminy i minerały poprawiające potencję typu kwas foliowy, witamina E, cynk, selen. L-argininę to aminokwas, który występuję w naszym organizmie naturalnie, jednak z wiekiem jego wytwarzanie może ulec zmniejszeniu. Ten związek działa korzystnie na rozkurcz naczyń krwionośnych, tak więc poprawia erekcję. DHEA (dehydroepiandrosteron) to naturalny hormon produkowany przez korę nadnerczy, z wiekiem również jego stężenie jest mniejsze, a jego niedobory mogą powodować problemy z osiągnięciem erekcji. Środki na potencję bez recepty zawierające DHEA najlepiej stosować raz dziennie rano, to najlepsza pora ponieważ w tym czasie naturalne wydziela się ten hormon. Chociaż w tym wypadku rezultatów nie zaobserwujemy od razu to w przypadku regularnego stosowania, z pewnością można będzie zaobserwować znaczącą poprawę sprawności seksualnej.

Lek na erekcję – sildenafil

Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych leków stosowanych w przypadków zaburzeń wzwodu jest sildenafil. Działanie tego środka jest możliwe wyłącznie podczas stymulacji seksualnej, kiedy dochodzi do zwiększonego przepływu krwi. Tabletki na potencję z sildenafilem trzeba zażyć około 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Warto wziąć pod uwagę, że spożycie obfitego posiłku przed zażyciem tabletki, może spowolnić jej działanie. Takie leki na potencję działają około 3-4 godzin. Sildenafil bez recepty jest dostępny w dawce 25 mg, wyższe można otrzymać wyłącznie na receptę. Przed zażyciem środków na potencję warto bardzo dokładnie zapoznać się z przeciwwskazaniami. Warto uważać w przypadku takich dolegliwości, jak zawał serca, choroby degeneracyjne siatkówki, przebyty udar mózgu, niskie ciśnienie tętnicze.

Ile kosztuje środek na potencję i jak długo działa?

Czas działania środków na potencję może być różny w zależności od tego, jakie zawiera składniki. Jedne działają 3-4 godziny, inne aż 6, tak więc rozpiętość czasowa jest duża. Działanie tabletek na potencję to okres, w którym mężczyzna możne osiągnąć pełną erekcję i uprawiać satysfakcjonujący seks. Koszty zakupu środków na erekcję mogą być różne i wcale ich cena nie zależy wyłącznie od skuteczności, jednak przede wszystkim od producenta. Tak, czy inaczej rozsądnie jest decydować się na zakup środków na potencję ze sprawdzonych źródeł, dzięki temu można mieć gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności.