odkurzacz basenowy

Łatwy w użyciu odkurzacz basenowy 

Czyszczenie automatycznych urządzeń do czyszczenia basenów to również proste zadanie. Po prostu opróżniasz worek filtrujący, gdy się zapełni, a następnie ponownie zakładasz worek. Kolejną zaletą automatycznego czyszczenia basenu jest to, że można go szybko usunąć w dowolnym momencie, gdy chcesz skorzystać z basenu.

Dobrze wyceniony i wyposażony dla Twoich potrzeb

Automatyczny odkurzacz basenowy jest stosunkowo niedrogi, a do wyboru jest kilka rozmiarów i modeli. To sprawia, że dopasowanie odkurzacza do potrzeb Twojego basenu jest bezbolesnym zadaniem. Dostępne są również modele, które można wykorzystać do chemicznej obróbki basenu. Odwiedź: https://sklep.vivapool.pl/pl/c/Odkurzacze/18.

Automatyczne urządzenia do czyszczenia basenów dobrze sprawdzają się w zapewnianiu właścicielom basenów czystszych, bardziej higienicznych warunków pływania. Są w stanie zdezynfekować basen, a także są energooszczędne. Dobrze poruszają się po basenie i są samoprogramowalne, oszczędzając czas i energię na dodatkowym czyszczeniu. Bez względu na to, jaki rodzaj automatycznego czyszczenia basenu kupisz, z pewnością będziesz zadowolony z rezultatów.

Odkurzacze basenowe zapobiegają gromadzeniu się glonów

Odkurzacze mogą bardzo szybko pozbyć się glonów, zapobiegając ich gromadzeniu się w basenie. Regularne odkurzanie może również zapobiegać gromadzeniu się kolonii patogenów przenoszonych przez wodę, zapobiegając stagnacji wody (prawdziwy problem, gdy nie korzystasz często z basenu z włókna szklanego). Filtr basenowy zapewnia, że woda jest zawsze czysta i wolna od brudu i zanieczyszczeń. Ale jeśli jest zbyt dużo zanieczyszczeń, mogą one zapchać filtr, uniemożliwiając jego działanie. Odkurzacz basenowy może usuwać większe zanieczyszczenia, które mogą wpływać na działanie filtra i żywotność.

Odkurzacze basenowe zapewniają rozprowadzenie chemikaliów oczyszczających wodę w całym basenie

Chemikalia oczyszczające, takie jak chlor i proszki bezchlorowe, przyklejają się do zanieczyszczeń, aby je zneutralizować. Ale jeśli jest zbyt wiele zanieczyszczeń, te chemikalia mogą pozostać w zaledwie kilku obszarach basenu, bez odpowiedniego rozpuszczenia i zmieszania z całą wodą w basenie. Odkurzanie pomaga usuwać ciężkie i duże zanieczyszczenia, które mogą zakłócać skuteczność chemikaliów oczyszczających. Dodatkowo, gdy próżnia działa, cyrkuluje wodę od dołu do góry, zapewniając, że wszelkie dodane chemikalia zostaną odpowiednio wymieszane z wodą w basenie.