Jaka jest osoba współuzależniona

Osoba współuzależniona posiada poczucie winy, które powoduje, że wciąż myśli o swoim partnerze, a nie o sobie. Jest bezsilna i wciąż jej się wydaje, że musi go łagodzić. Uwielbia udawać, że wszystko jest w porządku, żeby nikt jej nie zauważył. Jest osobą wrażliwą i łatwo krzywdzi się zranić. Wciąż wierzy w miłość i wierzy w to, że wszystko się ułoży. Nie potrafi jednak zauważyć, że to już nie ta miłość, którą kiedyś znała. Boi się zmian i wciąż tkwi w swoim poczuciu winy. Uważa, że to ona jest problemem.

Cechy osoby uzależnionej

Osoba uzależniona jest osobą łatwo denerwującą. Słysząc krytykę, łatwo się denerwuje i kłóci. Jest kontrolowana i potrzebuje zaufania. Osoba uzależniona (https://chirurg-24.pl/cechy-osoby-wspoluzaleznionej/) jest przewrażliwiona, a także zazdrosna. Nie potrafi się odnaleźć w sytuacjach, w których jest krytykowana. Chce mieć wszystko pod kontrolą i dlatego kontroluje swojego partnera. Jest osobą przewrażliwioną i łatwo ją zranić. Jest również osobą, która łatwo ulega pokusom i która szybko się zniechęca. Jest osobą, która ma problemy z koncentracją i która łatwo się rozprasza.

Powiązanie współuzależnionej i uzależnionej osoby

Cechy osoby współuzależnionej i uzależnionej są ze sobą powiązane. Osoba współuzależniona jest osobą, która kontroluje swojego partnera, ponieważ jest przewrażliwiona i łatwo ją zranić. Osoba uzależniona jest osobą, która łatwo się denerwuje i kłóci. Jest to osoba, która potrzebuje zaufania i która chce mieć wszystko pod kontrolą. Osoba współuzależniona i osoba uzależniona mają ze sobą wiele wspólnego. Są to osoby, które łatwo się denerwują, kłócą i które potrzebują zaufania. Są to również osoby, które łatwo się rozpraszają i które mają problemy z koncentracją.

Jakie są objawy współuzależnienia

Osoby współuzależnione mają problemy z koncentracją, problemy ze snem i problemy ze zdrowiem. Są to również osoby, które łatwo się denerwują i które kłócą się ze swoimi partnerami. Osoby współuzależnione mają również problemy z pamięcią i problemy z koncentracją. Mają one również problemy ze zdrowiem psychicznym. Osoba współuzależniona jest osobą, która żyje w związku z osobą uzależnioną. Cechy tej osoby to między innymi: * Niska samoocena i brak poczucia własnej wartości * Przekonanie o tym, że nie jest w stanie żyć bez osoby uzależnionej * Lęk przed samotnością * Nieumiejętność radzenia sobie ze stresem * Potrzeba kontroli * Obniżony poziom samodyscypliny * Niskie poczucie własnej wartości.