Fach zapewni Ci PRO100- cena jedna, funkcji wiele

PRO100 to specjalistyczny program do projektowania wnętrz oraz mebli. Innowacyjność programu polega na szybkości oraz dynamiczności pracy. Od razu widzisz efekt własnej pracy, nie czekasz ani sekundy. Ten nowoczesny program gwarantuje również najnowsze kolekcje sprzętu AGD marek: Amica, Candy, Fagor, Mastercook. Kolekcje blatów: Lupus, Pfleiderer, Resopal, Duropal. Fronty meblowe firm: Dre, Drewpol, Lupus, Restol, Sławpol oraz płyty meblowe Pfleiderer. Kolekcje brył ceramiki sanitarnej marek: Koło, Roca, Duscholux, Excellent oraz kolekcje kafelków Tubądzin, Paradyż, Cerkolor oraz Incitare. Jak widzisz to nie jest odizolowany od świata program, ale zawsze mierzący się i uzupełniany o najnowsze trendy oraz marki dostępne na rynku. To świetne rozwiązanie, gdy klient będzie chciał umieścić swój konkretny model pralki w odpowiednim miejscu. Wtedy wszystko będzie wyglądało jak najbardziej profesjonalnie.

Profesjonalizm przede wszystkim- PRO100- cena adekwatna do jakości.

PRO100 to program dla prawdziwych profesjonalistów w branży meblarskiej lub w projektowaniu wnętrz. Jest tak wiele funkcji, które PRO100 może Ci zaoferować. Program oferuje możliwość przesyłania ukończonych projektów między sprzedawcą i producentem. Przesłany plik projektu zawiera wszystkie niezbędne informacje wraz z komentarzami. PRO100 wyświetla pomieszczenie, które zamierzamy stworzyć w 3D, co pozwala ustawić jego wymiary od samego początku. W pracy z PRO100 cena zależy od mebli i wnętrz- które są natychmiastowo wyceniane. Możesz wybrać kształt projektowanego pokoju, zmieniać położenie ścian i ich grubość. Możesz wprowadzać dowolne elementy w projekcie jak kolumny, wykusze, czy łuki. Tyle funkcji dostępnych jest w pro100 cena tego wszystkiego nie jest zbyt wielka. PRO100 umożliwia nawet umieszczenie wszelkiego rodzaju przedmiotów w pokoju, w tym zasłon okiennych, artykułów gospodarstwa domowego, dekoracji, obuwia i odzieży, roślin i innych. Możesz więc poczuć prawdziwie domowy klimat, chcesz zobaczyć jak Twój salon będzie wyglądał z dużą ilością kwiatów? Nic trudnego!

PRO100- cena inwestycji w Twój piękny salon albo łazienkę marzeń.

PRO100 pokaże Ci wszystko co ważne w planowaniu i projektowaniu domu lub mebli. Wykaże ilość zużytych kosztów i materiału na cały plan. Dzięki tej opcji możesz rozmawiać z klientem i negocjować co niektóre założenia. Nie bój się, że w późniejszych etapach Twój projekt okaże się klapą. Do tego właśnie służy PRO100. Cena projektu również ma znaczenie w danej inwestycji. To profesjonalny program stworzony z myślą o prawdziwych profesjonalistach. Dla tych odważnych, którzy nie boją się wyzwań, ale i nie chcą tracić niepotrzebnych środków. Oprócz wielu przykładowych modeli mebli i wyposażenia wnętrz dystrybuowanych wraz z programem, dostępne są dodatkowe biblioteki z produktami firm takich jak: Pfleiderer, Ciarko, Kronopol, Etap Sofa, Blanco, Blum, Bosch, Nemann, Samsung, Siemens. PRO100- cena możliwości i to najwyższej skali. Tutaj przeniesienie realnego życia w ekran monitora nie będzie taki trudny. Nie wahaj się ani chwili!