Lumion

Do czego nadaje się Lumion? Cena

To oprogramowanie doskonale nadaje się do renderowania zewnętrznych projektów miejskich, ponieważ masz wiele możliwości dodawania różnych obiektów zewnętrznych, ale masz także możliwość renderowania przestrzeni wewnętrznych, ze wszystkimi rodzajami oświetlenia wewnętrznego i materiałami dostarczonymi przez Lumion. Dla tych, którzy lubią dołączać zdjęcia swoich projektów do ręcznie robionych szkiców, Lumion oferuje różne motywy szkiców, kolorowych lub tylko ołówkiem, aby nadać pracom większą wartość i nadać im artystyczny charakter.

Dzielenie plików na części

Jeśli masz duże pliki, możesz podzielić swój model na różne części, a korzystając z opcji warstw, możesz za każdym razem aktywować część potrzebną do zmiany materiałów lub dodania obiektów, co pozwoli ci mieć uporządkowany plik i zorganizowaną pracę, zwłaszcza jeśli pracujesz w firmie. Co więcej, jeśli chodzi o animacje i filmy, Lumion zapewnia bogaty wybór narzędzi do kontrolowania pozycji i szybkości kamery w celu uzyskania lepszych rezultatów. Ponadto masz możliwość łatwego i szybkiego przenoszenia rzeczy w swojej scenie, możesz sprawić, że ludzie, samochody i ptaki poruszają się podczas animacji, ta funkcja ożywia projekt w filmie. Odwiedź: https://www.rivasoft.pl/lumion-cat-1229.

Najnowsze wersje Lumiona są znacznie bardziej rozbudowane niż poprzednie, co naprawdę dowodzi, że programiści ciężko pracowali, aby było lepiej, na przykład w starej wersji Lumiona niebo nie wyglądało realnie. Teraz jednak Lumion używa obrazów nieba HDR, a dokładniej 44 modeli nieba (niebo dzienne i nocne), co daje niesamowite prawdziwe niebo, również jakość renderów znacznie się poprawiła, najnowsze wersje zapewniają obrazy, które wyglądają jak rzeczywistość, i to jest prawdziwy cel renderowania 3D.

Na jakim komputerze zadziała Lumion?

Zawsze w różnorodności, lumion jest dostarczany z fabrycznie załadowanymi mapami różnych środowisk, prostego krajobrazu, gór, wysp i morza, a nawet pustyni, aby dać ci możliwość zintegrowania twojego projektu z rzeczywistym środowiskiem, ta opcja istnieje tylko w lumion, co sprawia, że praca łatwiejsza. Lumion wymaga komputera o wysokiej wydajności z dobrą kartą graficzną, aby zapewnić szybkie renderowanie i płynne wyniki, jak każde oprogramowanie graficzne 3D, komputer musi mieć dobrą kartę graficzną, Intel i zewnętrzną, mocny procesor do szybkich wyników a także dla bezpieczeństwa komputera.