Dlaczego warto zadbać o swój trawnik?- nawóz do trawy

Nawóz do trawy granulowany – skuteczność szybkiego działania.

Nawozy do trawy granulowane to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybkim tempie zregenerować swój trawnik. Produkty te są nieorganiczne, więc bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i człowieka. Szybkość w działaniu nawozu do trawy granulowanego zapewnia różnorodność składników odżywczych zawartych w produkcie. Dzięki granulkom nawóz do trawy szybko się wchłania oraz dociera do głębokich warstw gleby. Produkt nie tylko skutecznie odżywi trawę, ale również nada jej intensywną barwę.

Nawóz do trawy antymech – odżywienie oraz walka z mchem.

Nawóz do trawy antymech to innowacyjne połączenie różnych bezpiecznych dla środowiska składników, które w skuteczny sposób odżywią trawnik oraz zapobiegną rozwojowi mchu. Jest to ważne, ponieważ jego rozwój może zabierać cenne substancje odżywcze trawie hamując jej rozwój. Nawóz do trawy antymech żelazo dodatkowo zapewni skuteczność szybkiego działania. Efekty są zauważalne już po kilku dniach.

Nawóz do trawy to bardzo istotny produkt, który stosowany regularnie pozwoli nam cieszyć się zielonym oraz zdrowym trawnikiem przez cały sezon.