Cordyceps

Czy powinieneś zacząć stosować Cordyceps? 

Ostatecznie wybór należy do Ciebie, jeśli chodzi o włączenie Cordycepsu do swojego zdrowego trybu życia. Na początek możesz wypić ziołowy tonik zawierający Cordyceps i esencję z kurczaka. Dzięki zastosowaniu świeżego całego kurczaka i ekstraktu z grzybni Cordyceps sinensis, ten suplement jest w stanie utrzymać zdrowie dzięki łatwemu wchłanianiu. Nazwa anamorficzna Hirsutella sinensisha została zmieniona przez Międzynarodowy Kodeks Nomenklatury alg, grzybów i roślin na Ophiocordyceps sinensis. W niektórych krajach, w tym na Tajwanie, tylko produkty zawierające prawdziwy szczep Hirsutella sinensis mogą nosić nazwę „Cordyceps”.

Jak stosować Cordyceps?

Istnieją różne sposoby przyjmowania Cordycepsu. Należą do nich nalewki lub ekstrakty, w postaci proszku lub kapsułek. Odwiedź: https://zdrowozyj.eu/produkt/eliksir-feniks-fohow/.

  • Nalewki lub ekstrakty

Całe lub połamane kawałki suszonego Cordycepsu są idealne do sporządzenia nalewki lub ekstraktu. To dlatego, że wymaga jedynie minimalnego przygotowania. Jest również szczególnie odpowiedni dla osób, które są w ciągłym ruchu lub preferują bezproblemowy sposób konsumpcji.

  • Sproszkowane

Zmiel Cordyceps na drobny proszek, zmieszaj go z wodą lub koktajlem, albo zaparz na herbatę przed spożyciem. Ten sposób spożycia jest idealny dla osób prowadzących aktywny tryb życia oraz lubiących rozruszać nogi i zrelaksować się przy filiżance gorącej herbaty na koniec dnia.

  • Kapsułki

Podobnie jak nalewka lub ekstrakt, kapsułki Cordyceps zapewniają łatwe i bezproblemowe spożycie. Ponadto większość tych kapsułek pochodzi z zakładów produkcyjnych posiadających certyfikaty uznanych na całym świecie organów regulacyjnych.

Skonsultuj się z lekarzem

Zawsze wskazane jest zasięgnięcie profesjonalnej porady, jeśli planujesz spożywać produkty Cordyceps, zwłaszcza bardziej regularnie. Jako jedno z silnych, tonizujących ziół leczniczych, Cordyceps nie jest odpowiedni do spożycia przez niektóre osoby. Na przykład ludzie z istniejącym wewnętrznym wilgotnym ciepłem, na przykład gdy trawienie i metabolizm płynów są powolne lub mają gorączkę. Teraz, gdy rozumiesz wiele zalet Cordycepsu, możesz włączyć je do swojej diety. Biorąc pod uwagę rozpowszechnienie na rynku imitacji gorszych produktów, upewnij się, że kupujesz produkty Cordyceps od zaufanych, dobrze akredytowanych sprzedawców detalicznych.